top

.

KNRA współorganizatorem merytorycznym Międzynarodowych Targów GASSHOW 2017

 

AS

Koalicja Na Rzecz Autogazu, jako współorganizator merytoryczny Międzynarodowych Targów GasShow 2017 zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką autogazu na targi i imprezy towarzyszące.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-8.04.2017 w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

GasShow potwierdziło swoją pozycję największej światowej imprezy targowej adresowanej dla sektora LPG-CNG-LNG. Swoją ofertę podczas targów zaprezentują wszyscy wiodący polscy i europejscy producenci oraz dystrybutorzy samochodowych instalacji gazowych LPG, CNG i LNG, dealerzy aut z oryginalnymi instalacjami gazowymi, projektanci i dostawcy wyposażenia stacji tankowania autogazu, firmy zajmujące się magazynowaniem i transportem LPG, producenci i dystrybutorzy armatury i urządzeń dla LPG, LNG i CNG – zaworów, regulatorów, kuchenek i innych akcesoriów, producenci butli i zbiorników, a także cystern. Ważną grupą wystawców są firmy kompleksowo zaopatrujące i wyposażające warsztaty samochodowe.

ZAKRES TEMATYCZNY MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW GASSHOW 2017

 • Samochodowe instalacje LPG, LNG i CNG oraz inne alternatywne systemy zasilania pojazdów
 • Oferta dealerów aut z fabrycznymi instalacjami LPG i CNG
 • Dystrybutory, pompy, stacje autogazu i ich wyposażenie
 • Wyposażenie warsztatów samochodowych
 • Butle i zbiorniki
 • Transport, magazynowanie i dystrybucja gazu płynnego
 • Systemy informatyczne dla sektora energetycznego
 • Armatura i urządzenia dla LPG, LNG i CNG – zawory, regulatory, kuchenki i inne akcesoria
 • Handel gazem płynnym
 • Doradztwo i consulting
 • Usługi

Międzynarodowe Targi GasShow & Autoservice Expo 2017 to także szereg wydarzeń towarzyszących, wśród nich konferencja, podczas której eksperci i praktycy podzielą się przewidywaniami i oceną perspektyw dotyczących rozwoju rynków LPG, CNG oraz LNG. Porozmawiamy o tym, jak rozwijać biznes w skali globalnej, omówimy szanse i zagrożenia, które wiążą się z ekspansją międzynarodową. Przyjrzymy się także aktualnie zmieniającym się uwarunkowaniom prawnym i rynkowym dla prowadzenia biznesu, a także najnowszym rozwiązaniom technologicznym dostępnym na rynku.

Ponadto, w trakcie imprezy targowej ogłoszone zostaną wyniki NAGRODY INPRO 2017. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych urządzeń, produktów i usług prezentowanych przez wystawców. Laureaci Konkursu mogą bez ograniczeń używać logo i nazwę Nagrody w swojej działalności promocyjnej, reklamowej i informacyjnej. Nagrody zostaną wręczone laureatom 8 kwietnia 2017 r. o godzinie 12.00, drugiego dnia targów GasShow & Autoservice Expo 2017.

Wstęp dla uczestników jest bezpłatny. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona – o akceptacji zgłoszeń decyduje kolejność ich nadsyłania.

Formularz udziału w imprezie targowej, jak również formularz konkursowy nagrody INPRO 2017 jest dostępny na stronie organizatora targów.