top
Strona główna » Dołącz do Koalicji Na Rzecz Autogazu » Samochody z instalacją gazową: integracja przedsiębiorstw należących do Koalicji

Samochody z instalacją gazową: integracja przedsiębiorstw należących do Koalicji

W ramach Koalicji chroniącej interesów firm związanych z samochodowymi z instalacjami gazowymi tworzymy lobby pracodawców. Dążymy do umacniania więzi zarówno biznesowych, jak i towarzyskich pomiędzy członkami Koalicji.

Wychodzimy z założenia, że im więcej łączy poszczególne podmioty, tym skuteczniejsza będzie współpraca między nimi. W codziennej pracy nie zapominamy także o współdziałaniu z krajowymi i zagranicznymi instytucjami.

Dzięki temu kształtujemy optymalne warunki obrotu gospodarczego nie tylko w Polsce, ale także poza jej obszarem, gdzie sięgają działania firm należących do KNRA. Samochody z LPG są wykorzystywane na całym świecie, dlatego koalicja ma charakter międzynarodowy.

W razie pytań dotyczących działania organizacji bądź zrzeszania branży związanej z autogazem zapraszamy do kontaktu. Udzielimy odpowiedzi na pojawiające się pytania i wątpliwości.

Poniżej udostępniamy statut naszej organizacji, w którym znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące warunków dołączenia do nas i obowiązujących w Koalicji zasad współpracy.

 

Statut Koalicji Na Rzecz Autogazu – pobierz
Deklaracja-czlonkowska-KNRAZP-002