top
Strona główna » Dołącz do Koalicji Na Rzecz Autogazu » Organizacja na rzecz autogazu — poszerzanie wiedzy na temat LPG, CNG i LNG

Organizacja na rzecz autogazu — poszerzanie wiedzy na temat LPG, CNG i LNG

Będąc organizacją promująca autogaz jako paliwo  zapewniamy członkom Koalicji pomoc i doradztwo, obejmujące podstawy prawne prowadzenia działalności gospodarczej, wszelkie kwestie techniczne, ekonomiczne itp. Dzięki temu nasi członkowie mają zapewnione wsparcie, które obejmuje zarówno kwestie formalne, prawne, jak i praktyczne, dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej związanej z paliwami gazowymi.

Organizujemy cykliczne szkolenia, konferencje, targi i warsztaty. Ich celem jest poszerzanie wiedzy z zakresu zasilania gazowego aut. Dzięki temu członkowie Koalicji mogą na bieżąco zapoznawać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi czy strategiami biznesowymi, które przynoszą realne dochody.

Poprzez organizację i uczestnictwo w warsztatach rozwijamy umiejętności biznesowe, poznajemy nowoczesne rozwiązania i jednocześnie propagujemy stosowanie paliw gazowych. Szerzymy wiedzę odnośnie zalet LPG, CNG czy LNG i ich przewagi nad niestabilnymi rynkowo tradycyjnymi paliwami ciekłymi. Dbamy o integrację członków.

Jednocześnie pamiętamy o tym, jak ważny jest rozwój techniczny. Stosujemy, w ramach działania Koalicji, najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Regularnie badamy rynek, potrzeby i oczekiwania Klientów branży związanej z organizacją na rzecz autogazu.

Zajmujemy się także działalnością marketingową. Opracowujemy promocje i sposoby dotarcia do potencjalnych Klientów członków KOALICJI, aby w maksymalnym stopniu wykorzystać JEJ DZIAŁANIA do rozwoju przedsiębiorstw, WCHODZĄCYCH W JEJ SKŁAD.