top
Strona główna » Dołącz do Koalicji Na Rzecz Autogazu » Auta z instalacją gazową, instalacje gazowe w samochodach – przepisy prawne i administracyjne

Auta z instalacją gazową, instalacje gazowe w samochodach – przepisy prawne i administracyjne

Jako KNRA bierzemy czynny udział w procesie tworzenia i nowelizacji aktów prawnych, które dotyczą kwestii związanych z autami z instalacją gazową. Dzięki temu mamy realny wpływ na zmiany, jakie zachodzą w regulacjach prawnych. Kontrolujemy to, co dzieje się na rynku i przygotowujemy przedsiębiorców należących do Związku Pracodawców do nadchodzących zmian.

Na bieżąco zapoznajemy się z obowiązującym w Polsce stanem prawnym, dlatego gwarantujemy członkom organizacji dostęp do profesjonalnej pomocy prawnej. Firmy należące do Koalicji nie muszą obawiać się uciążliwej dokumentacji i niezrozumiałych przepisów. Koalicja na rzecz autogazu udziela wsparcia, które usprawnia funkcjonowanie firm i znacznie ogranicza problemy związane z biurokracją.

Jako organizacja autogazu nie dopuszczamy do żadnych nieporozumień i opóźnień, które mogłyby spowodować  zakłócenia w funkcjonowaniu przedsiębiorstw zrzeszonych w naszej organizacji . Informujemy, szerzymy wiedzę i ułatwiamy codzienne funkcjonowanie przedsiębiorcom, którzy stawiają na ekologiczne paliwa i zrównoważony ekologicznie transport. Chronimy interesy członków koalicji i pomagamy w formalnościach związanych z dofinansowaniami.

Od lat współpracujemy z organami administracji państwowej i samorządowej. Bierzemy udział w kształtowaniu regulacji prawnych. Reprezentujemy interesy zrzeszonych w koalicji firm, mając świadomość tego, jak oferowane systemy zasilania paliwem gazowym  są przyjazne dla środowiska jednocześnie ograniczając wydatki na paliwa ich użytkownikom Sporządzamy również ekspertyzy na życzenie organów administracji lub innych podmiotów.