top
Strona główna » Aktualności » KNRA ZP współorganizatorem targów Alternative Fuel Technology 2019

KNRA ZP współorganizatorem targów Alternative Fuel Technology 2019

aft
Koalicja Na Rzecz Autogazu Związek Pracodawców, została współorganizatorem targów  Alternative Fuels Technology,   które odbędą się w ramach Poznań Motor Show w dniach 29-31 marca 2019.

Targi Poznań Motor Show, zgromadziły w bieżącym roku ponad 150 tysięcy zwiedzających, którzy obejrzeli 60 premier motoryzacyjnych w 15 halach wystawowych.

Przy okazji kolejnej imprezy w Poznaniu, spotka się cały świat związany z branżą autogazu. Swoją obecność na Alternative Fuels Technology, potwierdzają zarówno producenci, dystrybutorzy jak i zakłady montujące samochodowe instalacje gazowe. Zainteresowanie wystawców, już teraz gwarantuje że będzie to największe wydarzenie poświęcone innowacją technologicznym w szeroko pojętym świecie autogazu.

Za naszym pośrednictwem, chcemy zachęcić Państwa do wzięcia udziału w targach Alternative Fuels Technology 2019.

Aby zaprezentować się w Poznaniu i tym samym dotrzeć do licznego grona potencjalnych klientów, proponujemy Państwu przystąpienie do Koalicji Na Rzecz Autogazu Związku Pracodawców. Gwarantujemy najniższe stawki za wynajętą powierzchnię wystawienniczą oraz dodatkowe bonusy w postaci m.in. gratisowych zaproszeń dla swoich gości czy udziału w Wieczorze Branżowym. Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo kontaktując się bezpośrednio: Paweł Pawłowski – koordynator KNRA ZP, tel 605 423 841, lub mailowo biuro@knra.pl

Warto pamiętać że członkowie KNRA ZP, mają rownież zapewniony dostęp do najnowszych informacji z rynku autogazu, co jest możliwe m.in. dzięki regularnym spotkaniom w Ministerstwie Infrastruktury oraz Transportowym Dozorze Technicznym.

Pojawienie się nowych koalicjantów pozwoli wspólnie reprezentować naszą branże w rozmowach z instytucjami rządowymi które w ostatnim czasie zdają się pomijać rynek autogazu