top

.

Strona główna » Aktualności » KNRA współorganizatorem merytorycznym Międzynarodowych Targów GASSHOW 2017

KNRA współorganizatorem merytorycznym Międzynarodowych Targów GASSHOW 2017

 

AS

Koalicja Na Rzecz Autogazu, jako współorganizator merytoryczny Międzynarodowych Targów GasShow 2017 zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką autogazu na targi i imprezy towarzyszące.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-8.04.2017 w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

GasShow potwierdziło swoją pozycję największej światowej imprezy targowej adresowanej dla sektora LPG-CNG-LNG. Swoją ofertę podczas targów zaprezentują wszyscy wiodący polscy i europejscy producenci oraz dystrybutorzy samochodowych instalacji gazowych LPG, CNG i LNG, dealerzy aut z oryginalnymi instalacjami gazowymi, projektanci i dostawcy wyposażenia stacji tankowania autogazu, firmy zajmujące się magazynowaniem i transportem LPG, producenci i dystrybutorzy armatury i urządzeń dla LPG, LNG i CNG – zaworów, regulatorów, kuchenek i innych akcesoriów, producenci butli i zbiorników, a także cystern. Ważną grupą wystawców są firmy kompleksowo zaopatrujące i wyposażające warsztaty samochodowe.

ZAKRES TEMATYCZNY MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW GASSHOW 2017

 • Samochodowe instalacje LPG, LNG i CNG oraz inne alternatywne systemy zasilania pojazdów
 • Oferta dealerów aut z fabrycznymi instalacjami LPG i CNG
 • Dystrybutory, pompy, stacje autogazu i ich wyposażenie
 • Wyposażenie warsztatów samochodowych
 • Butle i zbiorniki
 • Transport, magazynowanie i dystrybucja gazu płynnego
 • Systemy informatyczne dla sektora energetycznego
 • Armatura i urządzenia dla LPG, LNG i CNG – zawory, regulatory, kuchenki i inne akcesoria
 • Handel gazem płynnym
 • Doradztwo i consulting
 • Usługi

Międzynarodowe Targi GasShow & Autoservice Expo 2017 to także szereg wydarzeń towarzyszących, wśród nich konferencja, podczas której eksperci i praktycy podzielą się przewidywaniami i oceną perspektyw dotyczących rozwoju rynków LPG, CNG oraz LNG. Porozmawiamy o tym, jak rozwijać biznes w skali globalnej, omówimy szanse i zagrożenia, które wiążą się z ekspansją międzynarodową. Przyjrzymy się także aktualnie zmieniającym się uwarunkowaniom prawnym i rynkowym dla prowadzenia biznesu, a także najnowszym rozwiązaniom technologicznym dostępnym na rynku.

Ponadto, w trakcie imprezy targowej ogłoszone zostaną wyniki NAGRODY INPRO 2017. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych urządzeń, produktów i usług prezentowanych przez wystawców. Laureaci Konkursu mogą bez ograniczeń używać logo i nazwę Nagrody w swojej działalności promocyjnej, reklamowej i informacyjnej. Nagrody zostaną wręczone laureatom 8 kwietnia 2017 r. o godzinie 12.00, drugiego dnia targów GasShow & Autoservice Expo 2017.

Wstęp dla uczestników jest bezpłatny. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona – o akceptacji zgłoszeń decyduje kolejność ich nadsyłania.

Formularz udziału w imprezie targowej, jak również formularz konkursowy nagrody INPRO 2017 jest dostępny na stronie organizatora targów.