top

KNRA ZP współorganizatorem targów Alternative Fuel Technology 2019

aft
Koalicja Na Rzecz Autogazu Związek Pracodawców, została współorganizatorem targów  Alternative Fuels Technology,   które odbędą się w ramach Poznań Motor Show w dniach 29-31 marca 2019.

Targi Poznań Motor Show, zgromadziły w bieżącym roku ponad 150 tysięcy zwiedzających, którzy obejrzeli 60 premier motoryzacyjnych w 15 halach wystawowych.

Przy okazji kolejnej imprezy w Poznaniu, spotka się cały świat związany z branżą autogazu. Swoją obecność na Alternative Fuels Technology, potwierdzają zarówno producenci, dystrybutorzy jak i zakłady montujące samochodowe instalacje gazowe. Zainteresowanie wystawców, już teraz gwarantuje że będzie to największe wydarzenie poświęcone innowacją technologicznym w szeroko pojętym świecie autogazu.

Za naszym pośrednictwem, chcemy zachęcić Państwa do wzięcia udziału w targach Alternative Fuels Technology 2019.

Aby zaprezentować się w Poznaniu i tym samym dotrzeć do licznego grona potencjalnych klientów, proponujemy Państwu przystąpienie do Koalicji Na Rzecz Autogazu Związku Pracodawców. Gwarantujemy najniższe stawki za wynajętą powierzchnię wystawienniczą oraz dodatkowe bonusy w postaci m.in. gratisowych zaproszeń dla swoich gości czy udziału w Wieczorze Branżowym. Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo kontaktując się bezpośrednio: Paweł Pawłowski – koordynator KNRA ZP, tel 605 423 841, lub mailowo biuro@knra.pl

Warto pamiętać że członkowie KNRA ZP, mają rownież zapewniony dostęp do najnowszych informacji z rynku autogazu, co jest możliwe m.in. dzięki regularnym spotkaniom w Ministerstwie Infrastruktury oraz Transportowym Dozorze Technicznym.

Pojawienie się nowych koalicjantów pozwoli wspólnie reprezentować naszą branże w rozmowach z instytucjami rządowymi które w ostatnim czasie zdają się pomijać rynek autogazu